⚽ A***ul (KL) menang RM 3,800 – Man City menang vs Arsenal 🏆 Z***an (Johor) menang RM 7,200 – Parlay 4 pasukan EPL! ⚽ Liga Super Malaysia – Semua perlawanan hujung minggu tersedia di rm100k 🔴 S***rul (Selangor) menang RM 2,500 – Over 2.5 gol Liverpool ⚽ H***ah (Pulau Pinang) menang RM 4,600 – Penang FC vs Johor DT 🏆 Piala FA Malaysia – Odds dikemas kini masa nyata di rm100k! ⚽ N***in (Sabah) menang RM 1,900 – Real Madrid handicap ⚽ A***ul (KL) menang RM 3,800 – Man City menang vs Arsenal 🏆 Z***an (Johor) menang RM 7,200 – Parlay 4 pasukan EPL! ⚽ Liga Super Malaysia – Semua perlawanan hujung minggu tersedia di rm100k 🔴 S***rul (Selangor) menang RM 2,500 – Over 2.5 gol Liverpool ⚽ H***ah (Pulau Pinang) menang RM 4,600 – Penang FC vs Johor DT 🏆 Piala FA Malaysia – Odds dikemas kini masa nyata di rm100k! ⚽ N***in (Sabah) menang RM 1,900 – Real Madrid handicap

rm100k Bola Sepak – Pertaruhan EPL, Liga Super Malaysia & Lebih 500 Liga Dunia Setiap Minggu

Dari padang Stadium Bukit Jalil hingga Anfield – rm100k membawakan pengalaman pertaruhan bola sepak live yang paling lengkap untuk peminat bola Malaysia. Odds kompetitif, pasaran pelbagai, dan bayaran pantas setiap kemenangan.

⚽ Semua Liga 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL 🇲🇾 Liga Super 🇪🇸 La Liga 🏆 UCL
LIVE SEKARANG EPL – Pekan 34
Liverpool
2 – 1
Chelsea
⏱ 67'
Liverpool Menang 1.42
Seri 4.80
Chelsea Menang 7.50
⚡ Odds dikemas kini setiap 15 saat · Klik untuk bertaruh
rm100k
500+
Perlawanan Setiap Minggu
4,320
Pemain Bertaruh Live
50+
Jenis Pasaran Taruhan
RM10
Taruhan Minimum

Perlawanan Bola Sepak Akan Datang

Pasaran terbuka untuk semua perlawanan di bawah – odds dikemas kini secara masa nyata

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League
Sabtu, 21:00 MYT
Manchester City
VS
Arsenal
Man City2.05
Seri3.40
Arsenal3.75
Over 2.51.88
Under 2.51.92
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League
Ahad, 22:30 MYT
Manchester United
VS
Tottenham
Man United2.40
Seri3.20
Tottenham2.90
AH -0.52.15
BTTS Ya1.72
🇲🇾 Liga Super Malaysia
Jumaat, 20:45 MYT
Johor Darul Ta'zim
VS
Penang FC
JDT1.55
Seri3.80
Penang FC5.20
AH -11.88
Over 2.52.10
🇲🇾 Liga Super Malaysia
Sabtu, 19:00 MYT
Selangor FC
VS
Pahang FA
Selangor1.90
Seri3.50
Pahang4.00
AH -0.52.00
Under 2.51.95
🏆 UEFA Champions League
Rabu, 03:00 MYT
Real Madrid
VS
Bayern Munich
Real Madrid2.10
Seri3.30
Bayern3.20
BTTS Ya1.65
Over 2.51.80

Odds di atas adalah untuk ilustrasi. Odds sebenar di rm100k dikemas kini secara masa nyata mengikut pergerakan pasaran.

🇲🇾 Liga Super 2026 – Kedudukan
1
Johor DT
28
72
MMMSM
2
Selangor FC
28
58
MKMMS
3
Penang FC
28
54
SMMKM
4
KL City FC
28
49
MSKMS
5
Pahang FA
28
44
KSMKS
6
Kedah FA
28
41
SMKSK

M=Menang · S=Seri · K=Kalah · Mata terkini setiap minggu

Promosi Bola Sepak
Bonus 20%
Deposit Pertama!
Khusus untuk taruhan bola sepak. Deposit RM50 ke atas, terima bonus RM10 terus.
Daftar Sekarang

Pemenang Bola Sepak Terkini

⚽
A***ul (Kuala Lumpur)
Man City menang – EPL
RM 3,800
🏆
Z***an (Johor Bahru)
Parlay 4 pasukan – EPL
RM 7,200
🔴
S***rul (Shah Alam)
Over 2.5 gol – Liverpool
RM 2,500
🇲🇾
H***ah (Georgetown)
Penang FC vs JDT
RM 4,600
⚽
N***in (Kota Kinabalu)
Real Madrid AH -0.5
RM 1,900
🏆
R***an (Ipoh)
BTTS Ya – UCL Final
RM 5,400
🇲🇾
F***ul (Melaka)
JDT AH -1 – Liga Super
RM 2,100
⚽
M***ra (Kuantan)
Barcelona vs Atletico
RM 3,100
⚽
A***ul (Kuala Lumpur)
Man City menang – EPL
RM 3,800
🏆
Z***an (Johor Bahru)
Parlay 4 pasukan – EPL
RM 7,200
🔴
S***rul (Shah Alam)
Over 2.5 gol – Liverpool
RM 2,500
🇲🇾
H***ah (Georgetown)
Penang FC vs JDT
RM 4,600
⚽
N***in (Kota Kinabalu)
Real Madrid AH -0.5
RM 1,900
🏆
R***an (Ipoh)
BTTS Ya – UCL Final
RM 5,400
🇲🇾
F***ul (Melaka)
JDT AH -1 – Liga Super
RM 2,100
⚽
M***ra (Kuantan)
Barcelona vs Atletico
RM 3,100
rm100k

Bola Sepak di rm100k – Kenapa Peminat Malaysia Memilih Kami

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia – ia sebahagian daripada budaya dan perbualan harian ramai orang. Dari kedai mamak di Chow Kit yang penuh pada malam perlawanan EPL, hingga Stadium Larkin yang bergema dengan sokongan peminat JDT – semangat bola sepak mengalir kuat dalam darah rakyat Malaysia. Dan rm100k faham sungguh betapa dalam cinta peminat bola tempatan kepada sukan ini.

Itulah sebabnya rm100k membina platform pertaruhan bola sepak yang bukan sekadar senarai perlawanan dengan nombor odds. Kami menyediakan pengalaman yang menyeluruh – dari maklumat pasukan dan statistik perlawanan terkini, hingga pilihan pasaran yang pelbagai dan sistem pertaruhan live yang membolehkan anda bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung. Setiap aspek platform bola sepak rm100k direka dengan mengutamakan kemudahan dan kelajuan untuk pengguna Malaysia.

Liga Super Malaysia – Sokong Pasukan Kebanggaan Anda

Ramai peminat bola tempatan kadang-kala terlepas pandang bahawa Liga Super Malaysia menawarkan peluang pertaruhan yang sangat menarik. Johor Darul Ta'zim (JDT) memang mendominasi carta musim demi musim, tapi kejutan sering berlaku. Penang FC yang sedang melonjak, Selangor FC dengan sokongan peminat yang kuat dari lembah Klang, atau KL City FC yang kini semakin kompetitif – setiap perlawanan Liga Super ada cerita dan potensinya sendiri.

Di rm100k, semua perlawanan Liga Super Malaysia tersedia dengan pasaran yang lengkap – dari taruhan mudah 1X2 (menang/seri/kalah), Asian Handicap, hingga jumlah gol dan siapa yang menjadi penjaring pertama. Odds Liga Super di rm100k dikemas kini berdasarkan analisis data terkini dan pergerakan pasaran global, memastikan anda sentiasa mendapat nilai yang adil dan kompetitif untuk setiap pertaruhan.

EPL – Liga Paling Popular di Malaysia

Tidak ada yang menandingi populariti English Premier League di Malaysia. Setiap hujung minggu, jutaan peminat Malaysia mengikuti perlawanan pasukan kegemaran mereka – sama ada Man United, Liverpool, Arsenal, Chelsea, atau Man City. rm100k menyediakan pasaran EPL paling lengkap dengan lebih 50 jenis pasaran untuk setiap perlawanan, dari 1X2 biasa hingga taruhan spesifik seperti pemain yang mencetak gol, kadar sudut, atau bilangan kad kuning dalam perlawanan.

Ciri yang paling diminati oleh peminat EPL di rm100k adalah pertaruhan parlay – di mana anda menggabungkan beberapa perlawanan dalam satu tiket dengan gandaan berganda. Bayangkan anda memilih Man City menang, Liverpool menang, dan Arsenal menang dalam satu parlay – jika ketiga-tiga ramaian betul, gandaan odds yang digabungkan boleh mengubah pertaruhan RM50 anda menjadi RM500 atau lebih. rm100k membenarkan parlay sehingga 10 perlawanan dalam satu tiket.

Jenis Pasaran Taruhan Bola

  • 1X2 – Menang/Seri/Kalah
  • Asian Handicap – AH -0.5, -1, -1.5
  • Over/Under – Jumlah gol
  • BTTS – Kedua-dua pasukan gol
  • Correct Score – Skor tepat
  • First Goalscorer – Penjaring pertama
  • Half Time/Full Time
  • Parlay – Gabungkan hingga 10 perlawanan
  • Live In-Play – Bertaruh semasa perlawanan

Liga Tersedia di rm100k

  • 🇲🇾 Liga Super Malaysia
  • 🇲🇾 Piala FA Malaysia
  • 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League
  • 🇪🇸 La Liga Sepanyol
  • 🇩🇪 Bundesliga Jerman
  • 🇮🇹 Serie A Itali
  • 🇫🇷 Ligue 1 Perancis
  • 🏆 UEFA Champions League
  • 🌍 Piala Dunia FIFA (kualifikasi)
  • 🌏 Piala AFC Asia

Kaedah Deposit

Touch 'n Go GrabPay DuitNow Boost ShopeePay Maybank2u CIMB Clicks
⚡ Pengeluaran dalam 10 minit
Kemenangan terus ke e-wallet Malaysia anda
rm100k

Liga Bola Sepak Paling Popular di rm100k

Dari padang Stadium Larkin hingga Old Trafford – semua ada di platform rm100k

🇲🇾
Liga Super Malaysia

Liga tertinggi bola sepak Malaysia. JDT, Selangor, Penang FC, KL City, Kedah & lebih. Perlawanan setiap hujung minggu.

⚽ 4–6 perlawanan / minggu
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
English Premier League

Liga paling popular di Malaysia. Man United, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Man City – semua ada di rm100k setiap minggu.

⚽ 10 perlawanan / minggu
🏆
UEFA Champions League

Perlawanan terhebat bola sepak Eropah. Dari pusingan kumpulan hingga final di Wembley – pasaran penuh tersedia.

⚽ 8–16 perlawanan / minggu
🌍
Piala Dunia & AFC

Kualifikasi Piala Dunia Asia, Piala AFC, dan perlawanan antarabangsa Malaysia Harimau Malaya – semuanya ada.

⚽ Ikut jadual FIFA

Jenis Pertaruhan Bola Sepak di rm100k

Pilih cara bertaruh yang paling sesuai dengan gaya dan strategi anda

1X2 – Paling Mudah

Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tamu menang (2). Sesuai untuk semua peringkat pemain baru atau lama. Ini adalah jenis pertaruhan paling asas dan popular di rm100k.

Asian Handicap

Pasukan lebih kuat diberi kelebihan gol negatif. Contoh: JDT -1 bermakna JDT perlu menang dengan dua gol atau lebih untuk taruhan anda menang. Odds lebih seimbang berbanding 1X2 biasa.

Over/Under Gol

Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang dari (Under) garis yang ditetapkan, biasanya 2.5. Tidak perlu risau siapa yang menang – hanya fokus pada jumlah gol.

Parlay – Gandaan Besar

Gabungkan 2 hingga 10 perlawanan dalam satu tiket. Semua pilihan perlu betul untuk menang, tapi odds digabungkan – boleh ubah RM50 jadi RM5,000 jika semua pasukan menang seperti yang anda ramal.

Live In-Play Betting

Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung di rm100k. Odds berubah secara dinamik mengikut keadaan dalam padang – gol, kad merah, peluang – memberikan pengalaman yang jauh lebih sengit.

Correct Score

Ramal skor tepat perlawanan – contoh 2-1 atau 1-0. Sukar untuk diteka dengan tepat, tapi odds yang ditawarkan untuk skor tepat adalah antara yang tertinggi dalam semua jenis pasaran di rm100k.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di rm100k

4 langkah mudah – dari daftar hingga kemenangan pertama anda

1
Daftar Akaun rm100k dalam 2 Minit

Masukkan nombor telefon Malaysia, nama pengguna, dan kata laluan. Pengesahan OTP segera. Akaun aktif dan sedia digunakan tanpa sebarang bayaran pendaftaran.

2
Deposit dengan E-Wallet atau FPX

Top up melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay, atau FPX Maybank2u dan CIMB Clicks. Minimum RM10, diproses dalam masa kurang dari 1 minit.

3
Pilih Perlawanan & Jenis Taruhan

Navigasi ke bahagian Bola Sepak rm100k, pilih liga dan perlawanan yang anda mahu, kemudian pilih jenis pasaran – 1X2, handicap, over/under, atau parlay. Masukkan jumlah taruhan dan sahkan.

4
Tunggu Keputusan & Keluarkan Kemenangan

Sebaik perlawanan tamat, kemenangan dikreditkan automatik ke akaun rm100k anda. Buat permintaan pengeluaran ke e-wallet atau bank Malaysia anda – diproses dalam masa 3 hingga 10 minit.

Perbandingan Odds – rm100k vs Pasaran

rm100k sentiasa menawarkan odds yang kompetitif untuk perlawanan bola sepak terpilih

Perlawanan Menang H Seri Menang T
Man City vs Arsenal 2.05 3.40 3.75
JDT vs Penang FC 1.55 3.80 5.20
Real Madrid vs Bayern 2.10 3.30 3.20
Selangor vs Pahang 1.90 3.50 4.00
Man United vs Spurs 2.40 3.20 2.90

Odds di atas adalah untuk ilustrasi sahaja. Odds sebenar di rm100k dikemas kini secara masa nyata.

Jaminan Keselamatan rm100k

SSL 256-bit
Berlesen
Sokongan 24/7
Odds Masa Nyata
rm100k

Pertaruhan Bola Sepak Live – Pengalaman Paling Sengit di rm100k

Kalau anda belum pernah cuba pertaruhan live in-play, anda sebenarnya terlepas satu dimensi keseronokan yang jauh lebih intensif berbanding taruhan biasa. Dalam pertaruhan pre-match, anda membuat keputusan berdasarkan analisis sebelum perlawanan bermula. Tapi dalam pertaruhan live di rm100k, semua berubah secara dinamik – setiap minit yang berlalu, setiap peluang yang dicipta, setiap kad yang dikeluarkan, semua mempengaruhi odds secara langsung.

Katakan anda tengok perlawanan Man United menentang Tottenham. Masa perlawanan 30 minit, skor masih 0-0, tapi Man United sudah tiga kali hampir menggol. Odds Man United menang yang pada mulanya 2.40 mungkin sudah turun ke 1.85 – tapi anda yang sedang menonton tahu betapa dominan Man United dalam perlawanan itu. Masa untuk bertaruh live di rm100k sebelum odds turun lebih lanjut. Inilah keindahan pertaruhan live – kemahiran memerhati dan membuat keputusan pantas boleh memberikan kelebihan yang sangat besar.

rm100k menawarkan pertaruhan live untuk semua liga utama termasuk EPL, La Liga, Champions League, Liga Super Malaysia, dan banyak lagi. Antara muka pertaruhan live rm100k direka untuk kelajuan – anda boleh letak taruhan dalam masa kurang dari 5 saat dari masa anda memutuskan pasaran yang dipilih. Ini penting kerana odds live boleh berubah dalam masa beberapa saat selepas berlakunya insiden dalam padang.

JDT dan Kebangkitan Bola Sepak Malaysia

Dalam beberapa tahun kebelakangan ini, Johor Darul Ta'zim atau JDT telah mengubah landskap bola sepak Malaysia sepenuhnya. Dengan sokongan kewangan yang kuat dan pengurusan profesional, JDT bukan sahaja mendominasi Liga Super Malaysia, malah mula membuat keluk di peringkat AFC. Ini menjadikan perlawanan JDT antara yang paling diminati untuk pertaruhan di rm100k – terutamanya apabila mereka berhadapan dengan pasukan luar negara dalam peringkat UCL atau AFC.

Perkembangan pesat bola sepak Malaysia ini turut meningkatkan minat pertaruhan tempatan. Pemain dari Johor sudah tentu menyokong JDT, peminat dari Pulau Pinang akan sokong Penang FC, sementara peminat Selangor tidak akan ketinggalan untuk bertaruh pada pasukan Merah Raja. Di rm100k, kami memahami emosi dan kesetiaan ini – sebab itulah kami menawarkan pasaran yang luas untuk setiap perlawanan Liga Super, bukan hanya pertandingan besar sahaja.

Bertaruh dengan Bijak – Panduan untuk Pemain rm100k

rm100k sentiasa menggalakkan ahli untuk bertaruh dengan bijak dan bertanggungjawab. Tetapkan bajet pertaruhan harian atau mingguan yang tidak melebihi kemampuan anda. Jangan biarkan emosi menjadi faktor dalam membuat keputusan pertaruhan – terutamanya selepas kalah beberapa perlawanan berturut-turut. Ambil masa untuk berehat, analisis semula strategi, dan kembali dengan fikiran yang segar.

Sebelum membuat parlay besar, mulakan dengan taruhan tunggal terlebih dahulu untuk biasakan diri dengan sistem. Gunakan fungsi Cash Out yang tersedia di rm100k untuk mengunci keuntungan atau mengurangkan kerugian semasa perlawanan live jika situasi tidak berkembang mengikut jangkaan anda. Dan yang paling penting – nikmati proses dan keseronokan pertaruhan bola sepak sebagai hiburan, bukan sebagai sumber pendapatan utama.

6 Tip Pertaruhan Bola Sepak

1
Semak Rekod Pertemuan Sebelum

Head-to-head antara dua pasukan boleh memberi gambaran penting. JDT hampir tidak pernah kalah di Stadium Larkin – ini perlu diambil kira dalam sebarang pertaruhan Liga Super.

2
Fahami Nilai Asian Handicap

Asian Handicap menghilangkan keputusan seri. Ini memberikan 50-50 peluang yang lebih fair berbanding 1X2. Sesuai untuk perlawanan dengan perbezaan kekuatan yang jelas antara dua pasukan.

3
Parlay Maksimum 3–4 Pasukan

Setiap pasukan tambahan dalam parlay mengurangkan peluang menang secara eksponen. Parlay 3–4 pasukan masih memberikan gandaan menarik dengan peluang yang lebih realistik untuk menang.

4
Gunakan Ciri Cash Out rm100k

Apabila pertaruhan anda sedang menang tapi situasi padang mula berubah, gunakan Cash Out untuk kunci sebahagian keuntungan tanpa menunggu tamat perlawanan.

Privasi & Keselamatan

Semua rekod pertaruhan bola sepak anda di rm100k disimpan dengan penyulitan AES-256. Data transaksi dan maklumat peribadi anda tidak dikongsi dengan mana-mana pihak ketiga.

Baca Dasar Privasi →

Apa Kata Peminat Bola Sepak rm100k

Pengalaman sebenar pemain Malaysia yang bertaruh bola sepak di rm100k

★★★★★

"Dah lama cari platform yang cover Liga Super Malaysia dengan betul. rm100k ada semua perlawanan JDT dan Selangor dengan pasaran handicap yang lengkap. Parlay 4 perlawanan EPL bulan lepas bagi RM7,200 – masuk Touch 'n Go dalam 8 minit. Memang terbaik!"

Zulfahmi Anwar
📍 Johor Bahru, Johor
★★★★★

"Live in-play betting rm100k memang lain tahap. Tengok Liverpool live, odds berubah pantas ikut keadaan padang. Saya bertaruh BTTS semasa minit 55 bila Liverpool dah dapat satu gol dan Chelsea pun nampak bahaya. Menang RM2,500. Pengalaman yang tak terlupa!"

Shahril Hamdan
📍 Kuala Lumpur
★★★★☆

"Suka sangat interface rm100k – senang nak navigate, odds jelas, dan boleh letak taruhan dalam beberapa saat. Biasanya bertaruh pada perlawanan Penang FC. Fungsi Cash Out juga sangat berguna bila situasi padang tiba-tiba berubah. Platform yang reliable untuk peminat bola Malaysia."

Hasmah Yusof
📍 Georgetown, Pulau Pinang

Soalan Lazim – Pertaruhan Bola Sepak rm100k

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh peminat bola sepak kami

Ya, Liga Super Malaysia adalah salah satu liga paling lengkap di rm100k dengan pasaran yang menyeluruh untuk setiap perlawanan – termasuk JDT, Selangor FC, Penang FC, KL City FC, Kedah FA, Pahang FA, dan semua pasukan lain. Selain Liga Super, rm100k juga menawarkan Piala FA Malaysia, English Premier League, La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, UEFA Champions League, kualifikasi Piala Dunia, Piala AFC, dan lebih 50 liga dari seluruh dunia dengan lebih 500 perlawanan tersedia setiap minggu.

Asian Handicap (AH) adalah jenis pertaruhan bola sepak yang memberikan kelebihan atau halangan gol maya kepada pasukan sebelum perlawanan bermula. Contohnya, JDT AH -1 bermakna JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol untuk taruhan anda menang. Jika JDT menang 1-0, taruhan dikembalikan (void). Berbeza dengan 1X2 biasa yang ada tiga keputusan (menang/seri/kalah), Asian Handicap biasanya hanya ada dua kemungkinan – ini bermakna peluang menang anda lebih dekat kepada 50/50, dengan odds yang lebih seimbang dan nilai yang lebih baik dalam kebanyakan kes.

Parlay di rm100k membolehkan anda menggabungkan 2 hingga 10 perlawanan dalam satu tiket pertaruhan. Odds setiap perlawanan digabungkan (didarabkan), menjadikan potensi kemenangan jauh lebih besar berbanding taruhan tunggal. Contohnya, jika anda pilih 4 perlawanan dengan odds purata 2.00 setiap satu, odds parlay anda adalah 2.00 × 2.00 × 2.00 × 2.00 = 16.00. Pertaruhan RM50 berpotensi menghasilkan RM800. Semua pilihan perlu betul untuk parlay menang – satu perlawanan yang kalah akan membatalkan keseluruhan parlay. rm100k juga menawarkan parlay dengan Cash Out untuk anda keluar lebih awal jika keadaan berubah.

Kemenangan dari pertaruhan bola sepak di rm100k dikreditkan automatik ke baki akaun anda dalam masa 5 minit selepas perlawanan tamat dan keputusan disahkan. Untuk pengeluaran ke e-wallet Malaysia seperti Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, atau ShopeePay – diproses dalam masa 3 hingga 10 minit. Pengeluaran ke akaun bank Malaysia melalui FPX mengambil masa lebih kurang 10 hingga 30 minit bergantung kepada bank anda. Ahli VIP rm100k menikmati pengeluaran yang diutamakan – sehingga kurang dari 5 minit untuk ahli Diamond.
⚽

Perlawanan Seterusnya Menanti Pertaruhan Anda!

Daftar akaun rm100k percuma sekarang, deposit dengan Touch 'n Go atau GrabPay dalam masa 1 minit, dan sertai lebih 4,000 pemain Malaysia yang sedang bertaruh bola sepak live hari ini. Liga Super Malaysia, EPL, UCL – semua ada!

English